O nas

Żłobek Miejski mieści się w budynku przy ulicy Doktora Tadeusza Jankowskiego 10 a, wokół otoczony jest piękną roślinnością , przy ulicy Waryńskiego 29, w zaadoptowanych i przystosowanych pomieszczeniach szkoły oraz w nowo wybudowanym Przedszkolu przy ulicy Dobrej 14 we wszystkich lokalizacjach zamontowano zewnętrzny i wewnętrzny system telewizji dozorowej.  

Bezpośrednio przy budynkach znajduje się ogrodzony teren, który od wiosny do jesieni jest bezpiecznym placem zabaw dla naszych maluszków. Zapewniamy fachową opiekę pielęgniarską, opiekuńczą, wychowawczą oraz edukacyjną. Każde dziecko jest wyjątkowe i czerpie niepowtarzalna radość z poznawania świata, a my mamy przyjemność mu w tym pomagać. 

Uczymy umiejętności, które pozwalają dzieciom stawać się samodzielnymi i pewnymi siebie. Zwracamy uwagę na uprzejmość, uczymy dzielenia się i zabawy w grupie. W Żłobku zapewniamy całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem wskazówek rodziców i zaleceń lekarzy. 

Gotujemy we własnej żłobkowej kuchni smacznie i zdrowo, codziennie zapewniając dziecku odpowiednią ilość składników pokarmowych oraz owoców i warzyw. 

Gwarantujemy najlepszą jakość, spełniając wszystkie wymogi higieniczno – sanitarne (system HACCP).

 
Wszelkie Prawa zastrzeżone © 2024 Żłobek miejski